Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer referencyjny: PHS/037/JKW
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Sprzedaż produktów z oferty firmy
  • Prezentacja produktów klientom hurtowym
  • Doradztwo techniczne
  • Dbanie o relacje z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Realizacja określonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów z branży technicznej
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • Dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na wyniki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z liderem na rynku
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju na rynku międzynarodowym
  • Praca w niekorporacyjnym środowisku
  • Samochód służbowy do celów prywatnych
  • Narzędzia potrzebne do pracy: laptop, telefon
Oferta dotyczy pracy stałej.