Pracownik magazynu – w godzinach 15:30-19:30

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownik magazynu.

Zadania

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera, do których zadań będzie należał rozładunek i załadunek aut oraz skanowanie i sortowanie paczek.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze 0,5 etatu
  • wynagrodzenie zasadnicze 1400 zł brutto/m-c oraz premię nawet do 210 zł brutto
  • szkolenie wdrażające przed podjęciem pracy
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę koordynatora
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Czy to o Tobie?

Szukasz pracy dodatkowej? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Niezależnie od Twoich motywacji – mamy ofertę, która z pewnością Cię zainteresuje!

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś dyspozycyjny do pracy w godz. 15:30-19:30, Twoją mocną strona są umiejętność pracy w grupie oraz punktualność i zaangażowanie – APLIKUJ!