Doradca DS. Nieruchomośći

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: "KARSKI Nieruchomości"
Miejsce pracy: Olsztyn
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Olsztyńskie biuro „Karski Nieruchomości” poszukuje osób na stanowisko: doradca ds. nieruchomości. Jesteśmy lokalnym biurem, które działa z powodzeniem na olsztyńskim rynku nieruchomości już od kilku lat. Ekspansja rynku powoduję, że czekamy własnie na Ciebie!

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus prowizyjne,

dużą bazę klientów oraz pakiet nieruchomości „na start”,

niezbędne do pracy narzędzia,

wsparcie prawne,

szkolenia,

pracę w przyjaznym, młodym zespole,

przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

podstawowa wiedza z zakresu obrotu nieruchomościami,

mile widziane prawo jazdy kat. B,

kultura osobista,

chęć rozwoju oraz zdeterminowanie do osiągania nowych celów,

znajomość obsługi komputera oraz podstawowych urządzeń biurowych.

Zadania:

aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

profesjonalna obsługa klienta,

prezentacja nieruchomości,

obsługa transakcji kupna/sprzedaży,

kontakt z klientami (bezpośredni oraz telefoniczny).

W przesyłanych aplikacjach prosimy o umieszczenie zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.